Reklama naudojant elektroninį paštą. 

Vieno reklaminio elektroninio laiško išsiuntimas paprastai kainuoja iki keliasdešimt kartų pigiau negu siunčiant per pašto kurjerius reklaminį lankstinuką.  Žinant tai, kad el. laiškas gavėją pasiekia per keletą sekundžių ir, kad Lietuvoje kas antras žmogus kiekvieną dieną tikrina savo elektroninius laiškus, ne vien kompiuteryje, bet ir planšetėje ar mobiliajame telefone, tai vienas greičiausių būdų pasiekti savo esamą ar būsimą klientą.  Elektroninio pašto dėka galima vartotojus informuoti apie naujus pasiūlymus, siūlant nuolaidas arba tiesiog priminti apie įmonę ir teikiamas paslaugas ar prekes.

Elektroninio pašto rinkodara nėra lengva veikla, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, naudojant šį komunikacijos su klientais kanalą, būtina išmanyti pagrindinius principus, nes dažnai per nežinojimą tokie laiškai nukeliauja į „Brukalo“ dėžutes.

Pirmiausia reikėtų suprasti, kad naudojantis šiuo kanalu nereikia „spaminti“, apkrauti vartotoją pertekline informacija.  Naudojantis šia komunikacijos priemone, pirmiausia didinamas suinterisuotų klientų sąrašas. Investicija nėra labai maža, bet įperkama visiems, o investicinė grąža yra ilgalaikė. Efektyvių el-pašto adresatų sąrašo kūrimas gali užtrukti keletą mėnesių ar net visus metus.

Informacija elektroniniu paštu siunčiama tik informaciją gauti pageidavusiems/suinteresuotiems asmenims, Jūsų įmonės naujienų prenumeratoriams. Atsisakius gauti informaciją, ji gavėjui el. paštu nebesiunčiama.

 

Kodėl verta rinktis mus?

Empty section. Edit page to add content here.
 1. Informacija elektroniniu paštu siunčiama tik informaciją gauti pageidavusiems/suinteresuotiems asmenims, Jūsų įmonės naujienų prenumeratoriams. Atsisakius gauti informaciją, ji gavėjui el. paštu nebesiunčiama;
 2. Rūpinamės mūsų serverių reputacija, reguliariai atliekame el. laiškų testavimus SPAM filtrais, todėl garantuojame, kad e-mail rinkodaros sistemos įrankiais siunčiami el. laiškai tikrai pasieks Jūsų klientą (pasiekiamumas iki 99% tikrinant Google Mail spam filtrais) ;
 3. Pasirinkus e-mail rinkodaros paslaugą Jums nereikia turėti savo serverio ar investuoti papildomų lėšų į programavimo darbus ar darbuotojų apmokymus – visus techninius darbus už Jus atliksime mes be jokio papildomo užmokesčio.
 4. Užsakymo įgyvendinimą, testavimą ir parengimą siuntimui atliekame per 2 darbo dienas.
 5. Suasmenintų el-laiškų siuntimas. (Pvz. Mindaugai, siūlome… )
 6. Mokate tik už išsiųstą El-laiškų kiekį. Jokių mėnesinių ar kitų papildomų mokesčių!
 7. Galimybė atsisakyti nepageidaujamų el-laiškų;
 8. Klientui, gaunančiam Jūsų naujienlaiškį, nebereikia kaskart ieškant naujausios informacijos lankytis Jūsų interneto svetainėje – informacija jį pasiekia pirma;
 9. 24/7: el. laiškus Jūsų klientams galime siųsti bet kuriuo Jūsų pageidaujamu laiku: 24 valandas per parą, savaitgaliais ir švenčių dienomis.
 10. Siunčiamų laiškų statistika leidžia įvertinti ne tik pasirinktos priemonės efektyvumą, bet ir žinios ar paslaugas aktualumą Jūsų klientui. Įvertinę el. laiškų siuntimo ir perskaitymo statistikas, pateikiame išsamią analizę ir rekomendaciją tolimesniems Jūsų e-mail rinkodaros kampanijos veiksmams.
 11. Automatizuotos sistemos dėka vos vieno paspaudimo pagalba el. laiško gavėjas gali gautą laišką persiųsti draugams ar atsisakyti laiškų gavimo paslaugos.
 12. Siuntimo laiko planavimas;

 

Reikia daugiau informacijos ?

Norite pasikonsultuoti, ar gauti protingą ir nemokamą patarimą?