google adwords logoKontekstinė reklama Google paieškos sistemoje. 

 

Kuo naudinga reklama Google AdWords ?

1.Naudodami Google AdWords reklama mokate tik už rezultatus.

2. Google Adwords rodoma tik potencialiems klientams, kurie ieško Jūsų teikiamų paslaugų/produktų. Tam regione ar mieste  kur teikiate paslaugas ar parduodate prekes.

3. Google AdWords Jūs visiškai kontroliuojate net tik reklamos biudžetą ir išlaidas.

Kiek kainuoja Google reklama?

Naudodami Google AdWords Jūs mokate tik už potencialių klientų paspaudimus ant Jūsų reklaminių skelbimų, Priklausomai nuo konkurencijos, vieno paspaudimo kaina gali svyruoti nuo 0.10 € iki 1€.

Mes uždirbame tik  nuo administravimo mokesčio, kuris dažniausiai būna įskaičiuojamas į galutinę paspaudimo kainą. .

Mūsų įmonė savo klientams taiko fiksuotą 10-30% administravimo mokestį – šis mokestis kiekvienam klientui nustatomas individualiai, atsižvelgiant į reklamos biudžetą bei sutarties trukmę. Už administravimo mokestį klientams teikiamos visos su Google AdWords reklama susijusios paslaugos, jokie kiti papildomi mokesčiai nepriskaičiuojami.

Kaip veikia Google Adwords ?

  1. Viskas prasideda raktinių žodžių paieška ir rinkos analize. Parenkami  išskirtinai jūsų verslui svarbius raktiniai žodžiai. Visa tai daroma, tam, kad reklaminius skelbimus pamatytų būtent tie klientai kurie jų ieško.
  2. Google reklamos internete skelbimų sukūrimas. Kaip patirtis rodo, visada vyrauja konkurencija yra tarp populiarių raktažodžių ar frazių, todėl jūsų reklaminis skelbimasbus rodomas su kitų panašias ar analogiškas paslaugas teikiančių įmonių. Tad dažniausiai geriausiose pozicijose matomi tie skelbimai, kurių kūrėjai gudriau ir protingiau parenka raktažodžius, bei sukuria efektyvius reklaminius pranešimus

Papildomos Google Adwords galimybės

 

Google Adwords turi ne vien tekstinės paieškos galimybę, bet yra dar keletas puikių komunikacijos su klientas įrankių.

  1. Vaizdinė Google Adwords reklama.  Šiuo atveju transliuojami vaizdo, ar skelbimų su nuotrauka reklaminiai pranešimai Google paieškos partnerių tinkle. Galima pasirinkti norimą auditoriją ( pagal amžių, lytį, pomėgius, ggyvenamają vietą), taip pat reklamos rodymo paskirties vietą kažkurioje iš partnerių tinklo svetainių. Kaip pavyzdį galima paminėti tokius žinomus informacinius portalus Lrytas.lt, 15min.lt., kaunodiena.lt., ir t.t  Skirtingai nuo Google paieškos, kur mokestis yra visada skaičiuojamas tik už paspaudimus, Google vaizdinės reklamos tinkle galima rinktis ir kitokią mokėjimo formą, pavyzdžiui, mokestį už parodymus
  2. Reklama GMAIL pašto dėžutėse. Visai nesenai atsirado galimybė transliuoti reklaminius pranešimus Google Gmail pašto dėžutėse.  Rodymo sąlygos panašios į aukščiau minėtą vaizdinės reklamos tinklą, tačiau šiuo konkrečiu atveju yra vienintelė paskirties vieta- tai Google paštas. Iš tiesų gan rimtas įrankis, reklaminius vaizdo banerius pamato praktiškai visi Google pašto vartotojai.
  3. Pakartotinė rinkodara arba kitaip remarketingas. Google Adwords galimybės leidžia  lankytojus kurie apsilankė Jūsų internetinėje svetainėje  aptikti interneto platybėse ir pabandyti grąžinti juos į Jūsų svetainę atgal. Šis procesas vadinamas pakartotine rinkodara – remarketingu. Remarketingas suteikia  priemones ir galimybę internete pasiekti tuos, kurie lankėsi Jūsų svetainėje ir pasiteikiant reklaminius sprendimus, pabandys paskatinti juos sugrįžti.

Reikia daugiau informacijos ?

Norite pasikonsultuoti, ar gauti protingą ir nemokamą patarimą?

 

Išskirtiniai pasiūlymai Google AdWords klientams

Naujiems klientams – 45 € pridėtinės vertės Google AdWords reklamos paslaugoms

Pradėkite reklamuotis Google AdWords su mūsų agentūra ir mes prie Jūsų pirmosios reklaminės kampanijos biudžeto pridėsime 45 €.