white-youtube-logo-transparent

Vaizdo įrašų reklama portale ‘Youtube“

 

 

Tikriausiai pasaulyje yra mažai žmonių kurie nėra apsilankę šiame didžiausiame pasaulyje vaizdo įrašų portale? O jeigu yra galimybė pranešti apie savo paslaugas ar prekes visam pasauliui ? Arba tik Lietuvai ? Lietuvoje, net 55% interneto naudotojų ( pagal TNS apklausos duomenis, 2014) lankosi šioje svetainėje. Nuo 2014m. ši galimybė pasidarė prieinama ir Lietuvoje. Tad jeigu turite įmonės reprezentacinį ar reklaminį vaizdo klipą, galime padėti jį parodyti visai Jūsų norimai auditorijai, bet kurioje pasaulio šalyje.

 

youtube rekl
Youtube yra transliuojamos dviejų tipų reklaminiai pranešimai. Tai „TrueView in-stream“ –  video klipas, rodomas prieš “YouTube” filmukus ir „TrueView in display“ – video klipas, rodomas šalia susijusių “YouTube” vaizdo klipų. Bei „In search“ – sistema suteikia parodyti vaizdo klipą pagal paieškos užklausą.

 

 

Reklamos Youtube tinkle privalumai:

  1. Video reklama Google sistemoje apmokama CPV (Cost-per-view) kainodara ir mokama tik tuomet, kai lankytojas peržiūri Jūsų video klipą. T.y mokama tik už visos video reklamos peržiūrą (arba nuo 30s., jei reklama ilgesnė)
  2.  Galimybė sužinoti vartotojų reakciją peržiūrėjus video;

 

Reikia daugiau informacijos ?

Norite pasikonsultuoti, ar gauti protingą ir nemokamą patarimą?