Teikiame profesionalias SEO paslaugas, padedame Jūsų įmonės puslapiui ar elektroninei parduotuvei pasiekti geresnių rezultatų paieškos sistemose ir taip padidinti pardavimus bei prekės ženklo žinomumą.

Kas tas daug kur girdimas akronimas SEO ? Kam man jo reikia?

Optimizavimas paieškos sistemoms (angl. Search Engine Optimization, trump. SEO) – Interneto tinklalapių projektavimo metodologija, siekiant aukščiausių tinklalapio pozicijų paieškos sistemų (Google, Bing ir kitose) rezultatuose.

SEO  susidaro iš kelių  etapų:

Žodžiai arba frazės kurios gali būti gramtiškai taisyklingi arba ne rašomi paieškų sistemose , ieškant informacijos internete. Raktažodžių į svetainę gali būti ne viena dešimtis, tad svarbu atrasti svarbiausius ir tinkamiausius.

Prieš pradėdami SEO darbus, reikia sužinoti konkuruojančių internetinių svetainių silpnąsias ir stipriąsias vietas. Pažindami konkurentus, galime parinkti tinkamą SEO strategiją jų aplenkimui.

Vienas svarbesnių etapų, kurio tikslas kuo labiau pritaikyti svetainės tekstus, iliustracijas, programinį kodą, svetainės greitį paieškos sistemų robotams.

Išorinio nuorodų tinklo kūrimas. Šio etapo metu į svetainę pritraukiam kuo daugiau aukštos kokybės atgalinių nuorodų . Paieškos sistemų labiausiai vertinamos yra kontekstinės atgalinės nuorodos, tai yra tos kurios būna straipsnyje bei nuoroda yra konkretus raktinis žodis, pagal kurį siekiama pakelti svetainę paieškos sistemoje


Reikia daugiau informacijos ?

Norite pasikonsultuoti, ar gauti protingą ir nemokamą patarimą?