99% klientų klausia – Kiek kainuoja reklama internete?

Atsakymas vienas – Jūsų skiriamo biudžeto suma. Žinodami Jūsų tikslus, auditoriją, prekes ir paslaugas, mes siūlome sprendimą siekdami tik aukščiausių rezultatų.

Tai – geriausia galimybė pasiekti būtent tuos, kurie ieško tokių prekių ar paslaugų, kokias jūs ir siūlote. Greičiausias ir tikriausiai pigiausias būdas  jau po paros laikos tapti matomam pirmajame Google paieškos puslapyje, pagal norimą raktinį žodį. Ir tai dar ne viskas – tik jūs patys spręsite, kokio dydžio biudžetą skirti šiam tikslui.  Norite pasinaudoti visais šiais privalumais, tačiau nežinote, nuo ko pradėti?

Visos galimybės pasiekti savo klientus Facebook socialiniam tinkle. Ši reklama – greitas bei efektyvus būdas pasiekti didžiulę auditoriją arba auditoriją, pagal tikslius kriterijus. Vartotojai pasiekiami vaizdinės ( baneriai, video) reklamos dėka.  Pasieksite savo klientus tiek Messenger programėlėje, tiek Facebook Network tinkle.

Reikalinga konkreti iš anksto suderinta  reklaminė pozicija svetainėje? Dar didesnis lankytojų srautas? Suderinta tikslinė auditorija, tinkanti produktui ar paslaugai?  Reklamuokite savo paslaugas ar prekes didžiausiuose Lietuvos naujienų portaluose bei kitose didelį lankytojų srautą turinčiom svetainėse.  Puikus būdas didinti savo prekinio ženklo ar paslaugų žinomumą.

Tikriausiai ne kartą esate matę jus persekiojančius reklaminius skydelius, ar produktų , paslaugų pasiūlymus įvairiose svetainėse ? Taip, tai yra pakartotinės rinkodaros dalis.  Šis reklamos pateikimo metodas pritraukia 3-4 daugiau žmonių negu įprasta  reklama. Ir tik dėl vienos priežasties- jeigu žmogus jau domėjosi jūsų preke, tikimybė, kad jis taps pirkėju, yra daug didesnė.  Puikiai veikia tiek interneto svetainėse tiek Facebook ir Youtube.

Šis metodas naudojamas:

  1. Susigrąžinti lankytojus, kurie išėjo neapsipirkę
  2. Padidinti konversijų procentą
  3. Didinti prekės ženklo žinomumą
  4. Pakartotinai priminti apie Jūsų teikiamas paslaugas, parduodamas prekes.

Esant šiuo, gana sudėtingu pandemijos laikotarpiu,  kaip niekad yra reikalinga tarpusavio pagalba.  

Mes, AdSEO Reklamos internete agentūra, visiems savo naujiems klientams, per tris mėnesius nuo sutarties pasirašymo, padovanosime Jūsų svetainei ar el.parduotuvei 1000 lankytojų , NEMOKAMAI  !!! 

Mūsų partneriai SETUP AD pirmam Jūsų užsakymui, reklamai turinio tinkle suteiks net 50% nuolaidą.

99% klientų klausia – Kiek kainuoja reklama internete?

Atsakymas yra tik vienas – tik jūs patys sprendžiat, kokio dydžio biudžetą skirti šiam tikslui.

Mes galime tik patarti žinodami jūsų tikslus, auditorijas bei siūlomas prekes ar paslaugas.

Norite gauti individualų pasiūlymą skirtą tik jums?

Užpildykite formą ir mes su jums susieksime, užduosime keletą klausimų ir pateiksime individualų pasiūlymą.

Ačiū, Jūsų žinutė išsiųsta,
Įvyko klaida. Patikrinkite įvestus duomenis.
Ačiū, Jūsų žinutė išsiųsta,
Įvyko klaida. Patikrinkite įvestus duomenis.