Pateikiami neredaguoti atsiliepimų tekstai. Adseo, UAB neprisiima atsakomybės už atsiliepimų turinį.

Tiesą pasakius, pradžioje buvau skeptiškas visiems šio amato atstovams. Pirmas pokalbis su Giedriumi truputį "užkabino", pasijuto, kad šneki su profesionalu ir pataikančiu į silpnesnes tavo verslo vietas. Antro pokalbio metu, tapo akivaizdu, kad kalbi su labai patyrusiu, nuosekliai ir metodiškai gebančiu padėti suprasti kaip kilstelėti tavo verslą. Jautiesi kaip įsigijęs verslo partnerį. Rekomenduoju.

Linas

Dirbame su šia įmone daugiau kaip metus laiko. Savo darbą išmano puikiai. Pasiektais rezultatais esame labai patenkinti. Ačiū

Deivydas S

Kodėl mes vis dar 6 metai dirbame su Giedriumi ir jo komanda? Pirmiausia tai pasiekti rezultatai, jokių mistinių kalbų, terminų. Prieš tai dirbome su keletu įmonių, netenkino pasiekti rezultatai, kaštai ir tos kosminės kalbos. Toliau, Giedriaus patirtis, patirtis ir dar kartą patirtis. Viešai noriu padėkoti už Tavo Giedriau įžvalgas ir sudėliotą strategiją, kuri karantino metu mums padėjo nesugriūti, išlaikyti visą 12 žmonių kolektyvą bei tapti dar stipresniais. Didelis AČIŪ !!!!

Mantas K.

Radom šią įmonę pagal rekomendacijas ir lūkesčiai pasiteisino su kaupu. Patikimi partneriai versle, profesionalūs savo srities atstovai, puikus bendravimas ir puikūs rezultatai. Rekomenduojame visiem.

MB Medinis Karkasas

Su Giedriumi is Seo Tinklo bendraijame jau daugiau virs metu. Praktiskai kalbame kiekviena diena. Po 2-3 kartus. Kodel tiek daug? Kad Giedrius galetu visada operativiai daryti keitimus ar tai webo, ar google ads. Neieskokite kitu imoniu, nes sita yra geriausia! Savo verslo specai! Visada padeda su bet kuria problema!

MB Išmanioji telefonų taisykla

Dirbame su Giedriumi jau 9 metai. Pradėjau savo verslą tik su mintimi, o Giedrius pavertė ją realia. Tiek klientų paieškoje tiek įmonės augime. Kas man labiausiai patinka, kad visi argumentai yra patvirtinami realiais faktais. Rekomenduoju visiems.

UAB Pjovėjai

Si imone sukure musu internetini puslapi. Neeiliniai savo srities specialistai, net esant kazkokiems nesklandumams super greitai reaguoja ir viska sutvarko, tiek priziuri ir atnaujina. Susikalbeti super paprasta, ne taip, kaip buna kartais sunku su programuotojais :) Rekomendavau daugybei. Ne tik padarys ko prasai, bet ir patars kaip is tikruju geriausia.

Sirus Lt

Dirbame jau ne vieneri metai, jokiu nusiskundimu neturime. Patikimi, protingi ir saziningi.

Raimonda

Čia dirbantys žmonės tikrai puikiai atlieka savo darbą!

Andrius

Geriau neradom ir tikiu, kad geriau negali būti.
Profesionalumas, rezultatyvumas, pasverti ir sutaupyti kaštai, nuolatinė komunikacija apie veiksmų ir rezultatų eigą.
Mes džiaugiamės puikiais rezultatais ir tai Giedriaus ir jo komandos dėka.
Ačiū tau Giedriau, kad sutikai su mumis dirbti.

UAB Ligni linea

Rekomenduoju šią įmonę, teko ne kartą kreiptis į šią įmonę, visada lankčiai ir greitai padėjo išspręsti problemas su internetinės prekybos platforma. Likome patenkinti jų paslaugomis. Geras kolektyvas!!

UAB Deepex

Aukštas lygis paslaugų. Padėjo pasiekti norima pelną per trumpą laiką. Esame labai dėkingi!

Draudimo Nuolaida

Dirbame kartu jau ne vienus metus. Profesionalumas, įžvalgumas, konsultacijos, lankstumas ir pasiūlomi inovatyvūs sprendimai! Rekomenduojame!

UAB Vilmanda

Teko naudotis šitos įmonės paslaugomis. Galiu rekomenduoti visiems. Taupo eurus ir duoda 100% nauda. Tik reikia kantrybės!!!

UAB Kointas

Kreipėmės į šią įmonę dėl skaitmeninės rinkodaros. Asmeniškai bendravome su Giedriumi. Nustebino profesionalumas, greitai atlikti darbai, rezultatus pradėjome matyti po savaitės. Investicija atsipirko labai greitai. Problemas sprendžiamos labai operatyviai. Dabar jau žinome, kad savo verslui turime patikimą ir patikrintą PARTNERĮ, tikrai bendrausime ir ateityje. Visokeriopos sėkmės!!!

www.gerarukykla.lt

UAB "Vitafa"

Daugiau atsiliepimų galite rasti

Skaityti atsiliepimus
Skaityti atsiliepimus

Mumis taip pat pasitiki